Jutustused saadud abist

Sandra, 34*

Veedan arvutiga terve päeva, seega peavad mu silmad andma endast parima, Kui mul kujunes välja kuiv silm, minu vesised ja karedad silmad hakkasid segama mu tööd, ei teadnud ma , mida ette võtta. Õnneks rääkisin oma silmaarstiga. Ta soovitas SYSTANE® Libestavaid silmatilkasid kindlustamaks kauakestvat leevendust ja kaitset, mida vajan kogu päevaks.


Olen üksikema ja kasvatan kahte last. Elatise teenimise eesmärgil töötan kontoriametnikuna, jõllitades arvutiekraani 8, vahel isegi 10 tundi päevas süvenedes minutiteks detailidesse ja väikestesse erinevustesse, mis nii mõnelegi inimesele võib jääda märkamatuks. See ei ole just kõige huvitavam töö maailmas kuid selle abiga on võimalik arveid maksta.

Et mu töötulemus sõltub otseselt minu silmadest, peavad nad olema mul tip-top korras. Kahjuks ei ole kontoriruum just kõige parem ümbruskond minu silmadele: õhk on kuiv, päevavalgustuslambid põlevad kogu päeva ja silmad vaatavad pingsalt arvutiekraani. Lisandub veel fakt, et kannan kontaktläätsi, ja mis seal siis veel imestada kui hakkasin silmades tundma väsimust ja ebamugavust. Oli tunne nagu oleks krohv silmas aga samas tundus suisa võimatu seda silmadest välja saada. Samal ajal olid mu silmad kogu aeg vesised. Olukord oli niivõrd häiriv, et oli raske tööle keskenduda. Libastusin juba keskendumisel detailidesse aga seda ma ei saanud endale kuidagi lubada

Ma teadsin, et pean nii ruttu kui võimalik külastama silmaarsti, et saada teada, mis põhjustab minu silmade karedust. Lükkasin seda ikka edasi ja edasi, sest ikka tuli midagi olulisemat vahele.

Vahepeal tegin, mida sain, et anda oma silmadele puhkust. Kontaktläätsi kandsin lühemat aega ja päeval püüdsin leida aega, et silmad saaksid puhata. Kui sellest ei piisanud.

Proovisn ka erinevaid silmatilkasid, kuid abi nendest ei saanud. Silmad küll punetasid veidi vähem kuid nad ei tundnud end paremini. Mõned nendest kergendasid ärritust mõneks ajaks, kuid valulik karedus tuli tagasi niipea kui tilk oli silmast kadunud. Mitte hetkeksi ei jätnud nad vesitsemist.

Lõpuks teostus visiit silmaarsti juurde. Mõned uuringud ja ta diagnosis mul Kuiva Silma Sündroomi. Ta selgitas, et kontoristress koos mistahes muu faktoriga alates kontaktläätsede kandmisest kuni ealiste hormonaalsete häireteni, on jätnud silmad ilma piisavast niiskusest. Seda olukorda püüavad silmad kompenseerida tootes enam pisaraid- seetõttu ongi silmad vesised.

Kuivale silmale ei ole olemas ravi, kuid on olemas võimalused, kuidas seda leevendada. Minu arst soovitas SYSTANE® Libestavaid silmatiku. Ta selgitas, et SYSTANE® koostöös minu oma pisaratega pakub kauakestvat mugavust ja kaitset.

Seega, andsin tilkadele võimaluse, ja pean ütlema, et SYSTANE® sai sellega hakkama. Tilgutan tilkasid igal hommikul enne kui panen läätsed silma ja terve päeva vältel ei häiri mind väsinud ja karedad silmad. Lõpuks ometi olen tagasi töö juures.

See on vaid minu lugu. SYSTANE® ei pruugi kõiki aidata aga mind ta aitas ja võib ka teid aidata.

*isiklike elukogemuste põhjal.

Tagasi algusse

SYSTANE® tooteperekond

SYSTANE® ULTRA

SYSTANE®ULTRA

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad pakuvad silmade kuivuse puhul tõhusatoimelist ravi, mis tagab kauakestva kaitse ja heaolutunde.

Täiendav teave
SYSTANE®

SYSTANE®ULTRA säilitusainevabad silmatilgad

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad aitavad kaitsta teie silmi kuivuse eest ja hoiavad neid kogu päeva jooksul niisketena.

Täiendav teave
Pikaajaliseks silma kuivuse leevenduse saamiseks, valige toode, mida arstid kõige rohkem soovitavad.

Kas teie silmad kannatavad kuivuse all?

See test aitab teil välja selgitada, kas peaksite minema silmaarsti juurde, et kuiva silma sündroomi diagnoosida ja ravida.

Alusta testi