Jutustused saadud abist

Teie lood

Kui kuiva silma sündroomi sümptomid on kõige raskemini talutavad, pakuvad SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad seda niiskust ja kaitset, mida te vajate pikaajalise kergenduse saamiseks. Seega pole vaja imestada, et SYSTANE®ULTRA silmatilku eelistab peaaegu kaks kolmandikku silmade kuivuse all kannatavatest inimestest. Allpool võite lugeda mõne sellise inimese jutustust ja näha, kuidas SYSTANE®ULTRA neid aitas. Kui te arvate, et kannatate kuiva silma sündroomi all, siis rääkige sellest oma silmaarstile, et saada teada, kas SYSTANE®ULTRA silmatilgad võivad ka teid aidata.


„Kui mul diagnoositi Sjögreni sündroom, siis arvasin, et ükski sümptom ei saa olla hullem kui sellega kaasnev kuivus suus. Aga seejärel jäid peaaegu talumatult kuivaks mu silmad. Mitte miski ei paistnud abi toovat – kasutasin iga viie või kümne minuti järel säilitusainevabasid tilku, kuid kasu sellest ei olnud.

Alumised pisarate äravooluteed olid mul juba operatsiooniga suletud ja ma olin sealmaal, et kinni taheti panna ka ülemised, kui ma viimaks proovisin SYSTANE® ULTRA silmatilkasid. Tänu SYSTANE®ULTRA silmatilkadele tunnen ma silmades leevendust ja ma kasutan tilku palju vähem kui varem. Ning erinevalt muudest tilkadest ei muuda need isegi nägemist häguseks. SYSTANE®ULTRA on minu kangelane, sest ta tõi viimaks ometi kergenduse.”

- Ruthie H.

„Ma olen kasutanud õige mitmeid müügil olevaid tooteid. Minu silmarst andis mulle proovida SYSTANE®ULTRA silmatilku ja ma avastasin, et need pakuvad rohkem heaolutunnet pikemaks ajaks kui ükski muu saadaval olev toode. Need ei põhjusta punetust ega ärritust nagu mõned teised tilgad. Nüüd kasutan ma ainult SYSTANE®ULTRA silmatilku. Ma olen soovitanud neid ka teistele inimestele ... ja teen seda ka edaspidi.”

- Jon B. -- Indiana osariik, Indianapolis

„Tahan teile lihtsalt teada anda, et SYSTANE®ULTRA muutis minu maailma. Ma kannatasin kuiva silma sündroomi all ja koguni nii raskelt, et mu alumised pisarajuhad kõrvetati kinni. Ma olen proovinud kõiki turul olevaid tooteid, aga suuremat kergendust kui SYSTANE®ULTRA ei ole miski mulle toonud ... Palju-palju tänu sulle!”

- Brenda F. -- Texase osariik, Waco

„Mulle tehti [hiljaaegu] LASIK-protseduur, mis oli minu jaoks kogu elu muutev sündmus, ja see päev jääb mulle alatiseks meelde. Minu ... operatsioonijärgsel perioodil andis silmakirurg mulle prooviks pudelikese SYSTANE®ULTRA silmatilku, et ma kasutaksin neid silmade niisutamiseks. See on suurepärane toode. See mõjub väga rahustavalt ja ma naudin häid tulemusi.”

- Valerie G. -- Connecticuti osariik, Hamden

„Tahtsin teile lihtsalt rääkida, et minu arvates on teie toode SYSTANE®ULTRA parim asi, mida ma olen eales kogenud. Ma kannatasin paljude aastate vältel kuiva silma sündroomi all ja viimaks ometi saan ma sellele kauakestvat leevendust. Olen varem kasutanud viimset kui üht silmatilka, mis on senimaani välja mõeldud. Aitäh teile selle imelise toote eest!”

- Kitty H.

„SYSTANE®ULTRA ... loob suurepärase enesetunde ja ma pean seda kasutama kõigest kaks-kolm korda päevas.”

- Richard K.

„Ma olen kasutanud palju erinevaid kunstpisaraid, sest mu silmad on väga kuivad ... Mõned kunstpisarad tekitasid mul sügelust, kui ma neid silma tilgutasin, kuid SYSTANE®ULTRA oli täiesti ilma igasuguste kõrvalmõjudeta. Tõenäoliselt päästis see toode mu tõsistest probleemidest.”

- Suzanne N. -- Florida osariik, Jacksonville

„Ma tulin siia selleks, et teile öelda - SYSTANE®ULTRA silmatilgad on KÕIGE PAREM toode, mida ma olen kunagi kasutanud. Ma tahaksin kõikidele sellest üliheast tootest rääkida. Ma olen kasutanud ka muud marki tehispisaraid, aga ma avastasin, et need kleebivad öösel laud kinni ja tahavad silmast minema lipsata. SYSTANE®ULTRA ei kao kuhugi. Tänud Alcon´ile hea toote eest”

- Lynn K. -- Wisconsini osariik, Menasha

Tagasi algusse

Jutusta meile oma lugu

Kui sa tahad saata meile omaenda loo sellest, kuidas sa abi said, ja rääkida, kuidas SYSTANE®ULTRA sind silmade kuivuse puhul aitas, siis vajuta siia, et meiega ühendust võtta.

SYSTANE® tooteperekond

SYSTANE® ULTRA

SYSTANE®ULTRA

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad pakuvad silmade kuivuse puhul tõhusatoimelist ravi, mis tagab kauakestva kaitse ja heaolutunde.

Täiendav teave
SYSTANE®

SYSTANE®ULTRA säilitusainevabad silmatilgad

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad aitavad kaitsta teie silmi kuivuse eest ja hoiavad neid kogu päeva jooksul niisketena.

Täiendav teave
Pikaajaliseks silma kuivuse leevenduse saamiseks, valige toode, mida arstid kõige rohkem soovitavad.

Kas teie silmad kannatavad kuivuse all?

See test aitab teil välja selgitada, kas peaksite minema silmaarsti juurde, et kuiva silma sündroomi diagnoosida ja ravida.

Alusta testi