Kuivade silmade rahustamine

Teadus SYSTANE®ULTRA taga

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad aitavad kuiva silma sündroomi sümptomeid leevendada alljärgnevalt. Kõigepealt pakub SYSTANE®ULTRA viivitamatut niisutust, rahustades ebamugavustunnet tekitavaid kuivi piirkondi teie silmades. Seejärel moodustab SYSTANE® ULTRA kauakestva kaitsekihi, luues kuivadele aladele stabiilse keskkonna, milles need saavad paraneda. Need kaks toimefaasi aitavad tagada silmade kuivuse puhul pikaajalist leevendust.


SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad toimivad kohe peale silma tilgutamist, alustades koos pisaratega tegevust selle nimel, et leevendada sümptomeid, mis kaasnevad kuiva silma sündroomiga.

Silmade kuivustunde otseseks põhjuseks on kuivad piirkonnad, mis on tekkinud silma pinnale pisarate ebapiisava koguse tõttu või seepärast, et pisarakiht kaob silmadest liiga kiiresti. Kuna niisugused kuivad laigud kutsuvad esile pisarakilee veelgi kiirema katkemise, võib see viia sümptomite süvenemiseni. Õnneks on olemas SYSTANE®ULTRA.

Olles loodud selleks, et leevendada kuiva silma põhjuseid, pakub SYSTANE®ULTRA kõigepealt silmadele kohest niisutust, aidates rahustada kõiki kuivade laikude tekitatud ärritavaid aistinguid. Peale SYSTANE®ULTRA tilgutamist valgub see silma pinnal laiali, kohandub pisarakile pH tasemega ja, tagab niiviisi sümptomite tõhusama leevendamise vastavalt teie ainulaadsete silmade omadustele.

Ühtaegu teeb SYSTANE®ULTRA koostööd teie pisaratega, et moodustada silma pinna rakkude külge klammerduv geelilaadne võrk. Sellisena moodustab SYSTANE®ULTRA kauakestva niisutava kihi, mis toimib kilbina, aidates silma pinda kaitsta ja rahustada.

Pilgutamine aitab silmi puhastada, laotades silmapinnale uue pisarakihi. Aga korraliku pisarakihi puudumisel võib silmade pilgutamine kuivi laike koguni suurendada, sest laugude hõõrdumine silma pinnal on siis suurem kui tavaliselt. Silmade suurimad kaitsjad võivad muutuda üheks peamiseks silmade kuivuse põhjustajaks.

Õnneks loovad SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad kauakestva määrdekihi, millel laud saavad sujuvalt libiseda. See kiht mitte üksnes ei kaitse kuivi laike ärrituse eest, vaid tagab neile ka tervisliku keskkonna, milles nad saavad paraneda.

Paljud silmatilgad suurendavad vaid pisarakihi mahtu, kõrvaldades küll kiiresti mõned silmade kuivuse põhjused ... kuid üksnes seniks, kuni see täiendav niiskus ei ole silmadest minema voolanud. SYSTANE®ULTRA aga tegutseb selle nimel, et niiskust silmades hoida. Uuringud on näidanud, et SYSTANE®ULTRA on parema libestamisvõimega (suutlikkusega vähendada hõõrdumist laugude ja silma pinna vahel) ja püsivusega (võimega silma pidama jääda) kui teised müügil olevad silmatilgad. See tähendab pikka-pikka kaitset ja heaolutunnet. Pole siis ime, et just nimelt neid silmatilku eelistavad nii arstid kui ka patsiendid!

Tagasi algusse

SYSTANE® tooteperekond

SYSTANE® ULTRA

SYSTANE®ULTRA

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad pakuvad silmade kuivuse puhul tõhusatoimelist ravi, mis tagab kauakestva kaitse ja heaolutunde.

Täiendav teave
SYSTANE®

SYSTANE®ULTRA säilitusainevabad silmatilgad

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad aitavad kaitsta teie silmi kuivuse eest ja hoiavad neid kogu päeva jooksul niisketena.

Täiendav teave
Pikaajaliseks silma kuivuse leevenduse saamiseks, valige toode, mida arstid kõige rohkem soovitavad.

Kas teie silmad kannatavad kuivuse all?

See test aitab teil välja selgitada, kas peaksite minema silmaarsti juurde, et kuiva silma sündroomi diagnoosida ja ravida.

Alusta testi