Kuiva silma sündroomi olemus

Kuiva silma sündroomi test

Kui te arvate,et kannatate silmade kuivuse all, siis minge otsekohe silmaarsti juurde. Arst saab teile teha kuiva silma sündroomi diagnoosimiseks ja selle raskusastme tuvastamiseks vajalikud testid.

Aga juba enne silmaarsti külastamist saate kasutada lihtsat pisarakile katkemise aja (PKA)testi, et välja selgitada, kas te võite kannatada kuiva silma sündroomi all.

SILMADE KUIVUSE TESTIMISEKS VAJUTAGE SIIA


Testimine kella abil

  1. Võtke stopper või kell.
  2. Pilgutage kaks korda silmi ja vaadake seejärel ainiti enda ette, püüdes alustada aja mõõtmist täpselt teise silmapilgutuse ajal.
  3. Nüüd hoidke silmi pilgutamata lahti, nii kaua kui suudate.
  4. Fikseerige kellal see aeg, millal silmades tekib ebamugavustunne (kipitus, karedus, kuivus jne).
  5. PKA on sekundites mõõdetud ajavahemik viimase silmapilgutuse ja selle hetke vahel, millal teie silmad hakkasid ennast ebamugavalt tundma.

Kui teie PKA on 5 sekundit või lühem, siis te võite kannatada kuiva silma sündroomi all, sest silma pisarakile katkeb liiga kiiresti ja jätab silma pinna kaitseta. Kui te arvate, et kannatate kuiva silma sündroomi all, siis pidage õige diagnoosi ja ravi määramiseks nõu silmaarstiga ja kaaluge SYSTANE®ULTRA Libestavate silmatilkade kasutamist.

Tagasi algusse

SYSTANE® tooteperekond

SYSTANE® ULTRA

SYSTANE®ULTRA

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad pakuvad silmade kuivuse puhul tõhusatoimelist ravi, mis tagab kauakestva kaitse ja heaolutunde.

Täiendav teave
SYSTANE®

SYSTANE®ULTRA säilitusainevabad silmatilgad

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad aitavad kaitsta teie silmi kuivuse eest ja hoiavad neid kogu päeva jooksul niisketena.

Täiendav teave
Pikaajaliseks silma kuivuse leevenduse saamiseks, valige toode, mida arstid kõige rohkem soovitavad.

Kas teie silmad kannatavad kuivuse all?

See test aitab teil välja selgitada, kas peaksite minema silmaarsti juurde, et kuiva silma sündroomi diagnoosida ja ravida.

Alusta testi