Silmade kuivuse probleemiga
tegelevad organisatsioonid

Viited

 • eyeSmart*

  EyeSmart asetab rõhu vajadusele teavitada ameeriklasi silmahaiguste, -nakkuste ja -vigastustega seonduvatest riskiteguritest ning anda neile informatsiooni selle kohta, kuidas silmaarstid saavad silmahaiguste vältimisel, diagnoosimisel ja ravimisel abiks olla.

 • EyeCare America*

  EyeCare America missioon on kaitsta inimeste nägemisvõimet, suurendades nende teadlikkust silmahaigustest ja pakkudes võimalusi silmade ravimiseks.

 • American Academy of Ophthalmology

  Ameerika Ühendriikide Oftalmoloogia Akadeemia on suurim üleriiklik diplomeeritud silmaarstide ühendus. Silmaravijad on oftalmoloogid, arstid ja osteopaadid, kes pakuvad kõikehõlmavat ning sealhulgas ka kirurgilist ja optilist silmaravi ja -hooldust.

 • American Optometric Association

  Ameerika Optomeetria Assotsiatsioon (AOA) on optomeetria alal töötajate tähtsaim kutseühendus. AOA on kõikjal teenäitajaks nägemise kvaliteedi ja ravi kättesaadavuse parandamisel.

 • AllAboutVision.com

  AllAboutVision.com pakub silmatervishoiu ja nägemise parandamise võimalustega seotud informatsiooni.

 • American Academy of Optometry

  Ameerika Optomeetria Akadeemia tõstab optomeetrilise praktika taset, aidates selleks kaasa uuringute läbiviimisele ja levitades oma aastakoosolekutel jätkuvalt nägemisteadusega seotud teadmisi.

 • National Eye Institute

  Rahvuslik Silmainstituut (NEI) viib läbi ja toetab silmahaiguste ja nägemishäirete ärahoidmisele ja ravimisele pühendatud uuringuid.

 • Sjögren's Syndrome Foundation

  Sögreni Sündroomi Sihtasutus varustab patsiente Sjögreni sündroomi tagajärgede leevendamisele suunatud praktilise teabe ja toimetulekustrateegiatega.

 • Tear Film & Ocular Surface Society (TFOS)

  Pisarakihi ja silma pinnaga tegelejate ühenduse TFOS eesmärk on edendada pisarakihi ja silma pinnaga seotud uurimistööd, informeeritust ja haritust.


*Kaubamärgid kuuluvad nende omanikele.

Pange tähele! Need viited on antud teile kasutamismugavuse huvides. Alcon ei tegele ei nendel ega teistel tema viidatud veebilehtedel esitatud materjalide tõelevastavuse jälgimisega ega kanna mitte mingisugust vastutust nende veebilehtede sisu eest. Kui teil on seoses mõnele viitega küsimusi või kommentaare, siis võtke meiega ühendust.

SYSTANE® tooteperekond

SYSTANE® ULTRA

SYSTANE®ULTRA

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad pakuvad silmade kuivuse puhul tõhusatoimelist ravi, mis tagab kauakestva kaitse ja heaolutunde.

Täiendav teave
SYSTANE®

SYSTANE®ULTRA säilitusainevabad silmatilgad

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad aitavad kaitsta teie silmi kuivuse eest ja hoiavad neid kogu päeva jooksul niisketena.

Täiendav teave
Pikaajaliseks silma kuivuse leevenduse saamiseks, valige toode, mida arstid kõige rohkem soovitavad.

Kas teie silmad kannatavad kuivuse all?

See test aitab teil välja selgitada, kas peaksite minema silmaarsti juurde, et kuiva silma sündroomi diagnoosida ja ravida.

Alusta testi