Kuivade silmade rahustamine

Kuidas SYSTANE® aitab

Kui kuiva silma sündroomi sümptomid on kõige raskemini talutavad, aitavad SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad teie pisaratel tagada kohese ja kauakestva heaolutunde ning niisutuse. SYSTANE®ULTRA pakub ühtlasi kaitset, mida teie silmad vajavad ebamugavat kuivustunnet tekitavate kahjustatud rakkude tervendamiseks. Kuiva silma sündroomi ei ole võimalik täielikult välja ravida, kuid silmi niisutavad ravimid leevendavad selle sümptomeid. Kui kahtlustate endal kuiva silma sündroomi, siis rääkige sellest silmaarstile ja kaaluge SYSTANE®ULTRA kasutamist.


Miks SYSTANE®ULTRA?

SYSTANE®ULTRA Libestavate silmatilkade kohta on kliiniliselt tõestatud, et need leevendavad nii kuiva silma sündroomi tunnuseid (mida suudab kindlaks määrata arst) kui ka sümptomeid (mida tunnete ja kogete teie ise). Kiiresti toimiva ja kauakestva mõjuga SYSTANE®ULTRA teeb koostööd teie pisaratega ja hoiab nad seal, kus on nende õige koht – teie silmades. See rahustav niiskusekiht aitab leevendada silmade kuivusega kaasnevaid ebameeldivaid kriipivaid aistinguid.

Aidates säilitada niiskusekihti silmades, SYSTANE®ULTRA mitte üksnes ei paranda enesetunnet, vaid ka tõhustab silmade kaitset ja libestab neid. Ilma piisava koguse silmi niisutavate õige koostisega pisarateta tekivad silmadel kuivad laigud. See võib omakorda veelgi vähendada silmadesse jäävate pisarate kogust, muutes probleemi üha tõsisemaks. Õnneks aitavad SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad sellele nõiaringile lõpu teha ja lasevad silmadel taastuma hakata.

Teie silmalaud on nagu klaasipuhastid, mis pühivad vana pisarakihi minema ja asendavad selle uuega. Aga kui pisaraid on napilt ja tekivad kuivad laigud, võib juba ainuüksi laugude pilgutamine selliseid kuivi piirkondi suurendada. Õnneks varustab SYSTANE® ULTRA silmi kaitsva kihiga, mille peal laud saavad libiseda. See silmi niisutav ja libestav kiht kaitseb kuivi piirkondi, lastes neil kiiremini ja kergemini paraneda.

SYSTANE®ULTRA on ühtlasi ideaalne abivahend kontaktläätsi kandvatele silmade kuivuse all kannatavatele inimestele. Kuiva silma patsientide seas läbi viidud uuringud on näidanud, et SYSTANE®ULTRA kasutamine nii enne kui ka pärast kontaktläätsede kandmist mitte üksnes ei muuda läätsekandmist mõnusamaks, vaid võib pikendada ka seda aega, mille kestel lääts on silmale mugav.1 Kui te arvate, et kannatate kuiva silma sündroomi all, siis rääkige sellest oma silmaarstile ja kaaluge võimalust kasutada SYSTANE®ULTRA Libestavaid silmatilku.

Tagasi algusse

Mille poolest on SYSTANE®ULTRA eriline?

Tänapäeval on olemas palju silmatilku ja kunstpisaraid, kuid nende suutlikkus leevendada kuiva silma sündroomi sümptomeidon vägagi erinev. SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad on esimesed tilgad, mille kohta on kliiniliselt tõestatud, et need leevendavad silmade kuivuse sümptomeid, ja arstid soovitavad2 neid kui kõige tõhusamat abivahendit kuiva silma sündroomi korral.

Suurem osa silmi niisutavatest tilkadest pelgalt suurendavad pisarakihi mahtu, pakkudes üksnes lühiajalist kergendust. SYSTANE®ULTRA toimibkoostöös teie pisaratega, takistades neil nii kiiresti kaduda ja pakkudes sel viisil kauakestvat leevendust.

SYSTANE®ULTRA kohandub silmade pH tasemega, tagades suurenenud heaolutunde ja tuues kergendustkooskõlas teie silmade ainulaadse keemilise koostisega.

Uuringud on näidanud, et SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgadon ülihea libestamisvõimega3(nad suudavad vähendada hõõrdumist laugude ja silma pinna vahel) ning on parema püsivusega4 (suutlikkusega silma pidama jääda) kui kõik muud müügil olevad silmatilgad. See tähendab pikka-pikka kaitset ja heaolutunnet.

SYSTANE® ULTRA libestab silmi märksa paremini kui muud tehispisarad

Ühes võrdlusuuringus,5 milles kõrvutati silmatilku SYSTANE® ja REFRESH* TEARS, näitas SYSTANE®ULTRA statistiliselt olulist kuivuse vähenemist nii hommikul kui ka päeva lõpus ja nõrgemat võõrkehaaistingut (sellist tunnet, nagu midagi oleks silmas).

Võttes arvesse kauakestvat heaolutunnet ja kaitset, mida SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgadpakuvad, pole sugugi ime, et SYSTANE®ULTRA tilku eelistavad peaaegu kaks kolmandikku silmade kuivuse all kannatajatest6. Küsige oma silmaarstilt juba täna SYSTANE®ULTRAkohta!

SYSTANE®ULTRA silmatilku eelistatakse 64% juhtudest

Tagasi algusse

  1. Cohen S, Potter, W, Christensen MT. Use of SYSTANE to help reduce symptoms of dry eye associated with contact lens wear. Esitatud Ameerika Optomeetria Assotsiatsiooni 107. aastakongressil 2004. aasta 23.–27. juunil Florida osariigis Orlandos.
  2. Survey of Ophthalmologists and Optometrists, Harris Interactive®, detsember 2008.
  3. Koffler BH. A Lubricating Eye Drop Improves Comfort and Healing in Dry Eye. Refractive Eyecare® for Ophthalmologists, juuli 2005.
  4. Paugh, JR, Meadows D, Christensen M. The residence time of artificial tears in dry eye subjects. Ettekanne on esitatud: Ameerika Optomeetria Akadeemia aastakokkutulekul 2005. aasta detsembris California osariigis San Diegos. E-abstract #050062
  5. Christensen MT, Cohen S, Rinehart J, Akers F, Pemberton B, Bloomenstein M, Lesher M, Kaplan D, Meadows D, Meuse P, Hearn C, Stein JM. Clinical evaluation of an HP-Guar gellable lubricant eye drop for the relief of dryness of the eye. Curr Eye Res. 2004. jaanuar; 28(1):55-62.
  6. Torkildsen G MD, Colby K MD, PhD, Corbin G, OD. The Effect of Systane Compared to Marketed Artificial Tears on Drop Preference American Academy of Optometry, Denver 2006.

SYSTANE® tooteperekond

SYSTANE® ULTRA

SYSTANE®ULTRA

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad pakuvad silmade kuivuse puhul tõhusatoimelist ravi, mis tagab kauakestva kaitse ja heaolutunde.

Täiendav teave
SYSTANE®

SYSTANE®ULTRA säilitusainevabad silmatilgad

SYSTANE®ULTRA Libestavad silmatilgad aitavad kaitsta teie silmi kuivuse eest ja hoiavad neid kogu päeva jooksul niisketena.

Täiendav teave
Pikaajaliseks silma kuivuse leevenduse saamiseks, valige toode, mida arstid kõige rohkem soovitavad.

Kas teie silmad kannatavad kuivuse all?

See test aitab teil välja selgitada, kas peaksite minema silmaarsti juurde, et kuiva silma sündroomi diagnoosida ja ravida.

Alusta testi